fray
13 بهمن 1401 - 21:30

ساخت ۵۰۰ مسکن برای مددجویان توسط سپاه لرستان/ ۴۰۰ خانه تعمیر و مرمت شد

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از ساخت ۳۵۰ مسکن برای مددجویان امداد خبر داد و گفت: همچنین امسال ۱۵۰ مسکن نیز برای مددجویان بهزیستی احداث شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، سردار مرتضی کشکولی امشب در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امروز به مناسبت دهه مبارک فجر در روستای میرزاوند شهرستان چگنی تعدادی از مسکن محرومین را افتتاح کردیم.

وی خاطرنشان کرد: سپاه به دنبال کار محرومیت‌زدایی، دارای فعالیت‌های متنوعی است، از جمله ساخت و تعمیر مسکن محرومین که در سراسر استان انجام می‌گیرد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از ساخت ۳۵۰ مسکن برای مددجویان امداد خبر و ادامه داد: همچنین امسال ۱۵۰ مسکن نیز برای مددجویان بهزیستی احداث شده است.

کشکولی با بیان اینکه تا پایان سال جاری حدود ۵۰ مسکن به مددجویان کمیته امداد تحویل می‌شود، افزود: امسال همچنین عملیات تعمیر و مرمت ۴۰۰ خانه را نیز انجام شده است.

وی تصریح کرد: علاوه بر این واحدها، هر نقطه از استان با ضرایب محرومیت مختلف چنانچه نیاز به ساخت مسکن باشد، سپاه استان ورود کرده و این مهم را محقق می سازد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بر لزوم اشتغال‌زایی در مناطق محروم تاکید و تصریح کرد: باید تلاش کنیم برای افراد شغل ایجاد کنیم تا بتوانند زندگی بهتری را تجربه کنند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1015808